Przycinanie winorośli

Odsyłam do winogrona.

Punktem przycinania jest po prostu zachować nie tylko utrzymać winorośli w kontroli, ponieważ można uzyskać duże winorośli i winogron przycinanie winorośli że dzikie winorośli uprawianych i te, które zostały puścić, przycinanie winorośli które mogłyby obejmować pół hektarowej.

Jest to punkt – winorośli mają zdolność do wzrostu i rozprzestrzeniania na pokrycie znacznych obszarach, a więc z praktycznego punktu odchudzanie widzenia to musi zarządzane.

Podsumowując, z punktu oczyszczania jest po prostu utrzymanie winorośli kontrolę, przycinanie winorośli zachowaj ich w formie, że można pracować i uregulowanie uprawy. Następną rzeczą jest, aby dowiedzieć się jak pracować z ostrogi i pędów. Jak pąki przyjść znajdziesz każdy posiada mały klaster lub dwóch lub więcej winogron w niej. Prowadzi to do „ponad wzrostu już wspomniano.

Przycinanie winogron winorośli jest niezbędna do

1. Regulować rozmiar
2. Dostosować jakość owoców
3. Kontrola wzrostu, w którym można zarządzać nimi.

Czy Twoje powody są uprawy winogron do tworzenia dekoracyjnych ogród funkcji przycinanie winorośli wytwarzania wina, praktyczne i handlowych, to nie zmienia zasady i znaczenie przycinania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: